1. Wszystkie utwory mp3 umieszczone na tym blogu prezentowane są wyłącznie w celach promocyjnych. Od momentu ściągniecia na dysk pliki należy usunąć w przeciągu 24 godzin. Wykorzystywanie ich w celach komercyjnych jest niezgodne z polskim prawem. Autor serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za niezgodne z prawem wykorzystywanie zasobów znajdujących się na stronie. Wszystkie pliki sciągacie na własną odpowiedzialność.
  2. Zamieszczone na tej stronie pliki nie zostały wrzucone na serwer przez autorów – są one własnością osób trzecich. Ten blog gromadzi jedynie linki do mp3 i teledysków, ogólnodostępnych w internecie. Pliki pobierane są w celach testowych (lub informacyjnych). Oglądając stronę oświadczasz, że przeczytałeś powyższą informację i zgadzasz się z nią. Jeżeli akceptujesz powyższe warunki możesz wejść dalej do serwisu. Jeżeli nie akceptujesz warunków natychmiast opuść tę stronę!
  3. Osoba, która nabyła oryginalną płytę z muzyką w ramach obowiązującego tzw. dozwolonego użytku osobistego może sobie jż przerobić na mp3, wgrać do odtwarzacza mp3, zrobić kopię zapasową płyty jak rownież pożyczyć osobom bliskim pozostających w stosunkach towarzyskich (rodzina, przyjaciele).
  4. Polskie prawo przewiduje, że możemy na własny użytek korzystać z utworów już rozpowszechnionych bez zgody twórcy. Nie popełnicie zatem przestępstwa, ściągając muzykę z internetu i słuchając jej później do woli. Możecie nawet zaprosić przyjaciół i zrobić małą imprezkę – wciąż nie będziecie wykraczać poza granice prawa. No chyba, że odkręcicie regulator głośności na maksimum i sąsiedzi wezwą policję, ale za mp3 Was nie zamkną.
    – Czy mogę w takim razie stworzyć stronę z odsyłaczami do nielegalnych plików mp3 na innych serwerach? Tak, nikt nie zrobi Ci z tego powodu krzywdy. (artykul pobrany ze strony: http://www.pcworld.pl/artykuly/4908.html)
  5. Jeżeli jesteś związany w jakikolwiek sposób z jakimiś organizacjami rządowymi, do walki z piractwem komputerowym lub jakiejkolwiek innej grupy spełniającej te funkcje, a także jeśli jesteś pracownikiem tych grup nie możesz wejść na tę stronę, nie możesz ściągać żadnych plików i nie możesz ich przeglądać. Jeśli wejdziesz na stronę złamiesz międzynarodowe prawo do prywatności (internet privacy act podpisany w 1995) co będzie oznaczało, że nie mozesz rościć praw do odłączenia naszych isp(s), ani do ukarania żadnych osób lub firm (darmowych oraz płatnych serwerów), na których przetrzymujemy swoje pliki, nie możesz także sądownie ścigać żadnej osoby związanej z tą stroną włączając w to rodzinę, przyjaciół autorów strony oraz wszystkich którzy tę stronę internetową odwiedzają.
  6. Utwory muzyczne zawarte w serwisie w celu promowania polskich Dj zostaly zamieszczone za zgodą ich twórców/producentów są ich własnością i chroni je prawo autorskie. Wszelkie rozpowszechnianie, publiczne odtwarzanie bądź sprzedaż utworów bez zgody ich twórców/producentów jest zabroniona!
  7. Rejestrując się zgadzasz się na otrzymywanie od naszego serwisu subskrypcji.

Strona istnieje tylko i wyłącznie dla promocji młodych talentów, clubów dyskotekowych jak i zapoznaniem się z hasłem Muzyka Disco Polo. Nie czerpiemy z tego żadnych korzyści! Dział sluży tylko i wyłącznie promocji.

Materiały/linki znajdujące się na tej stronie są tylko i wyłącznie własnością: – blog.krzysztofciarkowski.pl – kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody administracji serwisu oraz autorów praw autorskich –surowo zabronione.