Witam Serdecznie Wszystkich odwiedzających moją stronkę 🙂

    Nazywam się Krzysztof Ciarkowski, a muzyka jest w moim sercu od wielu lat. Jest to moja Pasja i moje najważniejsze hobby. Muzyka to również postrzeganie świata i wszystkiego co Nas otacza. Przez wiele lat doskonaliłem swój warsztat muzyczny grając i ucząc się grać na wielu instrumentach m.in. perkusja (instrumenty perkusyjne), klawisze (keyboard, akordeon) i gitara elektryczna.
   Historia ta zaczęła się już w szkole podstawowej, w której wybrany zostałem przez nauczyciela do gry na Perkusji w zespole szkolnym. Początki jak zawsze były trudne, ale udało się. Przyniosło mi to wiele radości i zysków nie tylko finansowych.
   W trakcie imprez rodzinnych takich jak : wesela, imprezy dla dzieci, plenerowe i inne lubię docierać do ludzi i odkrywać w nich ulubione gatunki i utwory muzyczne, choć najczęstszym gatunkiem na takie imprezy jest Disco Polo.
    Znajomi mówią, że jestem uparty w dążeniu do celu, ale i również bardzo ugodowy, dla mnie jednak na pierwszym miejscu liczy się zadowolenie klienta dopiero później wszystko to z czego ja mogę być zadowolony.
   Zapraszam na moją stronkę jak również bloga.
Dowiecie się w nim dużo więcej nie tylko o mnie, ale o wszystkim co mnie otacza.
Pozdrawiam
Krzysztof CIARKOWSKI